avatar

Burcunuza göre nasıl bir evde yaşamak istersiniz?

20 Mart 2014
546 defa okundu
 • buton_satinal
  Burcunuza göre nasıl bir evde yaşamak istersiniz?

  Nasıl bir evde rahat ederdiniz? Düzenli, temiz, renkli, sade… Bu sorunun cevabı burcunuza göre değişiklik gösteriyor. İşte burcunuza uygun evler…

  Koç

  Hobilerinizi yaşam alanınızda kullanmak sizi evinizde hissettirecektir. Özgürlüğüne düşkün Koçlar ferahlıktan hoşlanır. Canlı renkler; özellikler kırmızı ve turuncu gibi sıcak renklerle mutlu olurlar. Hobilerini yansıtan objeleri görmekten mutlu olurlar.

   

  Boğa

  Rahatına düşkün Boğa’lar özel zevkleri vardır. Müzikle haşır neşir olmayı severler. Bahar renkleri ve toprak tonlarını görmek onları dinginleştirir. Evinizi ilkbahar temasında dekore edebilirsiniz. Koltuk kumaşlarınızda doğanın ana renklerini kullanmak sizi rahat hissettirecektir. Fazla abartı kullanmak boğaları yorabilir.

  İkizler

  Değişkenlikleriyle bilinen ve trendleri takip etmekten hoşlanan İkizler insanı, yaşam alanını kendi zevkleri ve son trendlere göre düzenler. Parlak ve açık renkleri dekorasyonda kullanmaktan zevk alırlar. Teknolojik eşyalar da vazgeçilmezleridir. Evinizde ses sistemleri, yüksek ekranlar, bilgisayarlar; mutfağınızda da metalik tonlardan yararlanabilirsiniz.

  buton_satinal
  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
  Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
  Hangi burç nasıl baba olur?
  Hangi burç nasıl baba olur?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.