avatar

Hangi burç nasıl baba olur?

20 Mart 2014
576 defa okundu
 • buton_satinal
  Hangi burç nasıl baba olur?

  Koç (21 Mart – 20 Nisan)

  Koçlar hükmetme huyu sayesinde ileriki yaşlarında çocuklarının hayatına çok müdahale etseler de sıcak ve eğlendirici babalardır. Çocuklarıyla arkadaş gibi gezip tozmayı, eğlenmeyi sever. Bebeğiniz için isteyebileceğiniz müşfik, gururlu, sıcak baba koçtur.

  Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)

  Boğa burcu erkekleri büyük ihtimalle erkek çocuk sahibi olmak isteyecektir. Ama kız çocuklarını da özel bir şefkatle koruyarak sevecektir. Onlar sevecen, sıcak, sempatik ve sabırlı babalardır. Çocukları için rahat bir gelecek hazırlamak isteyecektirler. Sadece madde olarak fedakârlıkla kalmayıp zamanını, sevgisini ve ilgisini de çocuklarına adayacak yine de sıkı disiplin uygulama tarzından taviz vermeyecektir. Hele boğa öfkesinin alevlendiği anlarda öfkesi dinene kadar dikkatli olun.

  İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)

  Disiplinli bir baba değildir ama çocuklarla arası iyidir. Baskı yapmadan, arkadaş ve sırdaş olmayı bilen bir babadır. Kendi rutin bir yaşamdan hoşlanmadığı için çocukları ile ilişkileri de eğlenceli ve neşelidir. Bir gün eleştirdiği bir durumu başka bir gün takdir edebilir. Belki bu tezatlar çocukların kafasını karıştıracaktır ama ceza uygulamayı sevmeyen, eğlenceyi, macerayı seven bu baba çocukların hoşuna gidecektir. Tabii bazen verdiği sözleri değişken karakteri sebebiyle hatırlamayacaktır. Bu da verdiği sözleri tutmamasına sebep olacaktır. Çocuklar faaliyetlerine engel olmaz, ayağına dolanmazlarsa bu onu daha memnun edecektir. Bilinçli bir şekilde gayret edip çocuklara sevgisini göstermeye dikkat etmeli, yoksa tipik ikizler soğukluğu çocukları sevildiklerini düşünmekten alıkoyacaktır.

  buton_satinal
  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
  Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
  Burcunuza göre nasıl bir evde yaşamak istersiniz?
  Burcunuza göre nasıl bir evde yaşamak istersiniz?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.