avatar

Kendin Yap: Duvar kolajı

20 Mart 2014
709 defa okundu
 • buton_satinal
  Kendin Yap: Duvar kolajı

  Küçük değişiklikler yaparak evinizin dekorayonunu kişiselleştirin!  Belirli mağazalarda satılan süs eşyalarına ve tablolara mahkum değilsiniz. Evde kolayca yapılabilen, el işi “kendin yap” dekoratif objeleri son zamanlarda ev dekorasyonunda popülerlik kazandı.

  Bir dönem misafirliğe gittiğimiz tüm evlerde gördüğümüz benzer çerçeve ve duvar süslerinden sıkıldıysanız , duvar dekorasyonu için harika bir fikrimiz var!

  Aile fotoğraflarınızı ve keyifli dakikalarınızı sıkıcı çerçevelere hapsetmenize gerek yok.  Üstelik bu şekilde duvarlarınızda binlerce küçük çivi deliği de açılmış olmayacak!

  Boş duvarlarınıza şöyle bir göz atın ve süslemek istediğiniz kısmı belirleyin. Boş bir kağıda kafanızda oluşturmak istediğiniz şekli belirleyerek hangi resmi duvarın neresine asacağınızı, nasıl bir kolaj yapacağınıza dair bir taslak oluşturun.

  Bu dekorasyon taslağı herşey bittikten sonra kötü sürprizlerle karşılaşmanıza engel olacak. Daha sonra sevdiğiniz resimlerinizi irili ufaklı bastırıp duvar yapıştırıcısı kullanarak belirlediğiniz yerlere yapıştırın.  İşte duvar kolajınız çok havalı görünüyor!

  Bu duvar kolajını sevdiğiniz şiirler, güzel sözler ve daha başka birçok şeyle geliştirip, kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz!

  buton_satinal
  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Şanslı ve koruyucu objeler!
  Şanslı ve koruyucu objeler!
  Çam yapraklı mumluk!
  Çam yapraklı mumluk!
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.